«Буковина» – «Діназ» (1:2). Звіт про матч

27 березня у матчі 14 туру Другої ліги «жовто-чорні» у Чернівцях приймали одного з лідерів чемпіонату – «Діназ» із Вишгорода (Київська область). Це була перша домашня гра у 2021 році, яка відбулась без глядачів на штучному полі ФОК «Олімпія».

Порівняно із стартовим складом попереднього матчу тренерський штаб «Буковини» провів одну заміну. Місце Максима Боровця на правому фланзі захисту зайняв Емре Мануіла. Із перших хвилин гостріше виглядали господарі. Результатом активності біля воріт «Діназу» стали декілька кутових. Після одного з них пробивав головою Дмитрієв, проте удар пройшов поруч зі стійкою. На третій хвилині віч-на-віч із голкіпером вийшов Палагнюк, але його удар страж воріт відбив.

До 15-ї хвилини зустрічі футболісти «Буковини» більше контролювали м’яча і хід гри. Однак все перевернуло одне з перших стандартних положень біля воріт чернівчан. На 16-ій хвилині гравці «Діназу» заробили штрафний удар. Після його виконання м’яч влучив у перекладину, підбір виграли гості, а Кірієнко перевів м’яча у ворота – 0:1.

Забитий гол додав упевненості команді із Вишгорода і підопічні Володимира Бондаренка відвели гру від власних воріт. Надалі було багато боротьби і мало небезпечних моментів. Так тривало до 40-ї хвилини. Знову гості використали стандарт. Після подачі з лівого флангу Гарбар зачепив м’яча головою – Пономаренко відбив удар, однак, на думку арбітрів, зробив це за лінією воріт – 0:2. За такого рахунку команди пішли в роздягальню.

У перерві тренери «Буковини» провели одразу три заміни. Замість Хучбарова, Еногели та Козлова на поле вийшли Артем Рябий, Боровець та Орнат відповідно. «Жовто-чорні» зі старту другого тайму побігли в атаку скорочувати відставання у рахунку. На 49-ій хвилині Мануіла своєю подачею із правого флангу знайшов голову Рябого, після удару якого м’яч влучив у руку захисника – арбітр у цьому епізоді підстав для призначення пенальті не побачив.

Декілька ударів по воротах «Діназу» завдав Орнат, однак пострілам півзахисника бракувало точності. Гості глибоко сіли в оборону – зробити це їм дозволяв рахунок. «Жовто-чорним» важко було знайти вільний простір для своїх атак, а під час стандартів верхову боротьбу вигравали більш високорослі гості. На 82-ій хвилині Орнат протягнув м’яча зі своєї половини поля, віддав передачу на Палагнюка, а нападник обіграв захисника та пробив низом точно в кут воріт «Діназу» – 1:2.

На 90+2-ій хвилині Палагнюк міг відзначитись дублем. Після подачі Сивки зі штрафного Василь небезпечно пробивав головою – м’яч по-зрадницьки пролетів зовсім поруч зі стійкою. Вирвати бодай одне очко «жовто-чорним» не вдалось. Матч закінчився із рахунком 1:2.

Склади команд:

«Буковина»: Пономаренко, Сивка (К), Дмитрієв, Орловський, Мануіла (Карповський,88), Клочан, Еногела (Боровець, 46), Хучбаров (Рябий А., 46), Козлов (Орнат, 46), Калайтан, Палагнюк.

Запасні: Пилипчук, Беслюбняк, Рябий Д.

Тренер: Павло Таран.

«Діназ»: Крупниченко, Трубочкін, Банасевич, Гарбар, Дмитренко, Ічанський, Бриженко, Белич, Помазан, Кірієнко, Старенький.

Запасні: Крикнін, Бовтрук, Ізотов, Волошин, Апанчук, Брижчук, Бафталовський, Крохмаль, Капаністий.

Головний тренер: Володимир Бондаренко.

Голи: Палагнюк, 82 – Кірієнко, 16, Гарбар, 40.