«Буковина» – «Карпати» Галич. ЗВІТ ПРО МАТЧ

У суботу, 8 травня, у Чернівцях відбувся матч 21 туру Другої ліги (група «А»), в якому ФСК «Буковина» приймав ФК «Карпати» (Галич). Тренерський штаб чернівчан вже вкотре був змушений вирішувати величезні кадрові проблеми. До раніше травмованих футболістів додались гравці, які пропускали гру через дискваліфікацію – Орнат і Калайтан. Тож, наприклад, праворуч в атаці матч розпочав опорний півзахисник Клочан.

Вже на 2 хвилині «Буковина» завдала першого удару по воротах «Карпат»  – Козлов пробив значно вище. Гості відповіли ударом Нагорного зі штрафного на 5 хвилині – Пономаренко відбив.

На 8 хвилині захисники «Буковини» ледь самі не «привезли» собі гол. Дмитрієв поблизу власного штрафного майданчика віддав неточний пас на Еногелу, капітан галичан хотів перекинути голкіпера, однак перекинув і ворота.

Ще один гольовий момент футболісти «Карпат» створили на 13 хвилині. Лебедь тонким пасом вивів партнера «на побачення» з Пономаренком, однак Бей не зміг обіграти воротаря.

На 15 хвилині свій момент знайшов нападник чернівчан Палагнюк, однак змістившись із лівого флангу в центр пробив вище воріт. Ще за дві хвилини Палагнюк мав замикати подачу Клочана – його випередив захисник «Карпат» і перевів м’яча на кутовий.

Галичани були близькими до забитого м’яча на 28 хвилині. Хомченко віддав передачу на вільного Семчука, а той з гострого кута влучив у штангу.

Ще один гольовий момент гості створили на 37 хвилині. Після затяжної позиційної атаки Семчук знову опинився на ударній позиції перед голкіпером – Пономаренко врятував.

На 45 хвилині футболісти «Буковини» влаштували штурм воріт «Карпат», однак до голу справа так і не дійшла. Перший тайм закінчився із рахунком 0:0.

Другу половину зустрічі активніше розпочали чернівчани. На 47 хвилині Рябий прострілював із правого флангу, а Козлов не зміг акцентовано пробити головою.

А потім розпочалась 10-хвилинка, яку вболівальникам «Буковини» потрібно просто забути. На 56 хвилині Лебедь замкнув простріл із правого флангу – 0:1.

На 63 хвилині Лебедь пробивав з 12 метрів, його удар підкорегував Хомченко – 0:2. А через дві хвилини Лебедь оформив дубль. Півзахисник «Карпат» вдало зіграв на добиванні – 0:3.

Одразу після виходу на заміну на 70 хвилині небезпечно пробивав екс-футболіст «Буковини» Страшкевич – м’яч пролетів над «дев’яткою».

«Жовто-чорні» відповіли ударом зі штрафного Палагнюка на 86 хвилині – голкіпер перевів м’яча на кутовий.

А на 90+2 хвилині арбітр призначив пенальті у ворота «Буковини» за фол на Худобяку. Нападник взявся пробивати одинадцятиметровий, однак Пономаренко відбив його удар.

«Буковина» поступилась одному з лідерів чемпіонату із рахунком 0:3.

Склади команд:

«Буковина»: Пономаренко, Рябий Д., Дмитрієв, Орловський, Гакман, Еногела, Боровець, Козлов (Беслюбняк, 83), Рябий А., Клочан (Карповський, 77), Палагнюк.

Запасні: Пилипчук, Мануіла, Хучбаров.

Головний тренер: Євген Коваленко.

«Карпати» (Галич): Вульчин, Поручинський (Вичіжанін, 53), Матушевський, Никитюк, Нагорний, Вербний, Лебедь (Страшкевич, 69), Козак, Бей (Мердєєв, 57), Хомченко (Худобяк, 69), Семчук (Танчин, 76).

Запасні: Зеленський, Авраменко, Марушка.

Головний тренер: Роман Гнатів.

Голи: Лебедь (56, 65), Хомченко (63)

Попередження: Рябий Д. (30), Козлов (36), Еногела (43) – Нагорний (22).