«Буковина» на виїзді мінімально поступилась «Гірнику-Спорт»

У рамках 3-го туру другого етапу VBET UA Першої «Буковина» на виїзді у Горішніх Плавнях протистояла команді «Гірник-Спорт». «Жовто-чорні» зазнали мінімальної поразки з рахунком 0:1.

«Буковина» зіграла у дещо експериментальному складі. Основна пара центрбеків Прокопчук – Новотрясов пропускала поєдинок через перебір жовтих карток, їх замінили Пець та Данилюк. Також відзначимо повернення на поле Дениса Рябого, який зайняв звичну для себе позицію лівого захисника, а його брат, Артем Рябий, вийшов в центрі поля.

Чернівчани на правах фаворита активніше розпочали поєдинок. На перших хвилинах момент для взяття воріт був у Артема Рябого, але йому завадив пробити по воротах з вигідної позиції …Сергійчук. Після цього дальню штангу намагався замкнути після подачі Данилюка зі стандарту Артем Цурупін, але до удару по воротах справа так і не дійшла.

В середині тайму з дальньої дистанції непогано пробивав Гакман – Клімов впорався з вистрілом капітана «Буковини». Натомість господарі відповіли ударом Чалого з лінії штрафного – Задерейко без проблем спіймав сферу.

Другий тайм розпочався невдало для підопічних Мельничука. На 50 хвилині після подачі Романова з кутового Громенко головою перевів м’яч на дальню штангу, де екс-гравець «Буковини» Семен Даценко вразив володіння Задерейка – 1:0.

Вже через декілька хвилин чернівчани могли зрівнювати рахунок. Василь Палагнюк зі штрафного класно пробив у ближній кут – господарів врятувала стійка, після чого не вдалося зіграти на добиванні Артему Рябому!

«Гірники» після забитого м’яча закрились біля своїх володінь, а «Буковина» продовжувала нарощувати темп та великими силами йти вперед. На 71-й хвилині гри після подачі Фарасєєнка неточно пробив Палагнюк, а в наступній атаці вже Фарасєєнко змарнував чудову нагоду, щоб зрівняти рахунок – Віталій з лінії штрафного потужно вистрілив над перекладиною воріт Клімова.

На 84-й хвилині господарі залишилися у меншості. Сергійчук втікав на «побачення» з голкіпером «гірників», але його з порушенням правил зупинив Денис Сорока. За фол останньої надії захисника було вилучено з поля. На жаль, чернівчани не змогли скористатися чисельною перевагою у заключні хвилині гри, хоча два хороших моменти створили. Спершу технічно з розвороту пробивав Палагнюк – м’яч пролетів поруч зі штангою, після чого з вбивчої позиції пробивав Скрипник, але господарів врятувала стійка воріт.

«Гірник-Спорт» - «Буковина» (1:0)

«Гірник-Спорт»: Клімов, Черниш, Даценко, Сорока, Базаров (Шептіцький, 60), Романов (Шинкаренко, 60), Підручний, Чалий, Сьомка (Лебедєв, 60), Громенко (Кравченко 75), Горбаченко (Посєвкін, 82).

Запасні: Веклич, Сидоренко, Подрезан, Вороп, Яковенко.

Головний тренер: Сергій Дірявка

«Буковина»: Задерейко, Гакман, Пець, Данилюк, Рябий Д. (Паламарчук, 73), Цурупін, Скрипник, Рябий А., Сергійчук, Фарасєєнко, Палагнюк.

Запасні: Степаненко, Медведєв, Емре, Штифанович, Митрик.

Головний тренер: Андрій Мельничук

Гол: Даценко (50)

Вилучення: Сорока (84).

Наступний поєдинок «Буковина» проведе вдома з командою «Скорук» у неділю, 30 квітня. Початок гри на стадіоні «Буковина» - о 13:30.