«Буковина» провела двосторонній матч

«Жовто-чорні» продовжують готуватися до нового чемпіонату. 6 липня відбувся двосторонній матч за форматом «три тайми по 30 хвилин». У ньому взяли участь, як гравці на контракті, так і потенційні новачки «Буковини».

Загалом тренерський штаб задіяв 27 виконавців. Серед футболістів, які грали у попередньому сезоні, на поле виходили Пилипчук, Артем та Денис Рябі, Орловський, Беслюбняк, Орнат, Дмитрієв, Гакман, Столяр та Козлов. Ще декілька гравців «Буковини» відновлюються після травм.

Євген Коваленко мав нагоду випробувати підопічних на нових позиціях, а також в умовах гри оцінити тих, хто прибув на перегляд.

Матч закінчився перемогою однієї з команд із рахунком 3:2. Голи забивали виключно можливі новачки. Причому один із них відзначився «дублем».