«Буковина» в Івано-Франківську поступилась «Прикарпаттю»

У стартовому матчі 11-го туру VBET UA Першої ліги «Буковина» на виїзді протистояла «Прикарпаттю». Господарі поля здобули перемогу з рахунком 2:1.

У першому таймі було багато боротьби у центрі поля, а до небезпечних моментів справа не доходила. На початку зустрічі Палагнюк поборовся за м’яч біля штрафного, обіграв голкіпера і відпасував на Кошмана, удар якого заблокували захисники. «Прикарпаття» відповіло ударами Цюцюри та Писка – в обох моментах гравці пробили невлучно. Завершився тайм епізодом біля володінь Герича: Палагнюк протягнув сферу до штрафного і віддав на Паламарчука, але Іван пробив невдало – м’яч пролетів вище воріт.

Другий тайм активніше розпочали «зелено-жовті». Спочатку пробивав Сондей, а згодом і Барчук – Степаненко зіграв надійно. Відкрили рахунок у матчі господарі на 64-й хвилині. Після подачі Сондея Цюцюра відпасував на Тітаєвського, який і переграв голкіпера «Буковини» - 1:0. Але «жовто-чорні» швидко відігралися. На 72-й хвилині зустрічі Іван Пець з 20-ти метрів технічно пробив прямісінько в кут воріт «Прикарпаття» - 1:1. Але за декілька хвилин до фінального свистка все ж івано-франківцям вдалося забити переможний гол. Після рикошету від захисника у штрафному чернівецької команди м’яч відскочив до Цюцюри, який переграв Богдана Степаненка. У підсумку перемогу святкувало «Прикарпаття» з рахунком 2:1.

«Прикарпаття» - «Буковина» (2:1)

«Прикарпаття»: Герич, Писко, Француз, Аксьонов, Борисевич, Сондей, Соловйов (Бучакчийський, 85), Тітаєвський (Оринчак, 77), Рудюк, Цюцюра, Барчук (Стаднік, 65)

Запасні: Піцан, Сердюк, Дитко, Кузьмин.

Головний тренер: Олег Рипан

«Буковина»: Степаненко, Гакман, Новотрясов, Прокопчук, Д.Рябий, Пець, Кошман (Чепурненко, 46), Цурупін (Даценко, 90), Паламарчук (Жумига, 66), Палагнюк, Скрипник (А.Рябий, 71)

Запасні: Чеботарьов, Задерейко, Павлюк, Комісар, Шишигін, Королянчук, Фарасєєнко.

Головний тренер: Андрій Мельничук.

Голи: Тітаєвський, 64, Цюцюра, 88 - Пець, 72

Попередження: Сондей, 5, Барчук, 34 - Паламарчук, 33, Цурупін, 37, Гакман, 90+2, Новотрясов, 90+2.