«Чернігів» – «Буковина» (0:0). П’ять тез про матч

18 вересня «Буковина» на виїзді протистояла «Чернігову». Матч 9 туру Другої ліги закінчився із рахунком 0:0. До вашої уваги п’ять головних думок про перебіг цієї зустрічі:

1. У «Буковини» були великі проблеми зі складом. Через травми та проблеми зі здоров’ям до Чернігова не поїхали Николишин, Волинець, Логінов та Орнат, через дискваліфікацію – Сивка. Тому вперше у сезоні зі стартових хвилин зіграв Емре Мануіла. А підсилити атаку під час матчу чернівчанам було фактично ніким.

2. Футболу у матчі було мало. Команди більше боролися на полі та часто фолили. Підтвердження цих слів – 10 жовтих карток та одне вилучення на два колективи.

3. «Чернігів» намагався високо пресингувати захисників «Буковини», але безрезультатно. Проте і контролювати м’яча чернівчанам не вдавалось. Лише подекуди проходили хороші комбінації, однак не вистачало якісного останнього пасу.

4. Відсоток браку і в «Чернігова», і в «Буковини» був надто високим. Як підсумок – практично відсутність гострих моментів та ударів по воротах. Лише в середині другого тайму команди обмінялись гольовими нагодами. Спочатку Дуруеке не влучив головою у ближній кут, замикаючи подачу Дениса Рябого, а потім Пономаренко витягнув м’яча із «дев’ятки» після удару зі штрафного Ментея.

5. Ця нічия не влаштовує жоден із клубів. З одного боку для «Буковини» одне очко на виїзді – не найгірший результат. Але з іншого – надалі чернівчан чекають п’ять матчів поспіль проти команд із верхньої частини турнірної таблиці. А там набирати очки буде набагато важче…

Протокольні дані:

«Чернігів»: Ширай, Борщ (К), Зенченко, Лакеєнко, Романченко, Бибік, Мироненко (Кривобороденко, 67), Сердюк (Лазаренко, 64), Ментей, Порохня, Чаус.

Запасні: Вересоцький, Самойленко, Макаренко, Кільдій, Рощинський.

Головний тренер: Валерій Чорний

«Буковина»: Пономаренко, Гакман (К), Орловський, Мануіла, Дмитрієв, Елла, Столяр, Дуруеке (Клочан, 82), Лук’янченко (Рябий Д., 64), Палагнюк, Салбак.

Запасні: Фіяло, Рябий А., Почернін, Нижник, Беслюбняк.

Головний тренер: Євген Коваленко

Попередження: Порохня (20), Мироненко (28), Ментей (50), головний тренер Чорний (67), Лазаренко (81, 85), Романченко (84) – Дмитрієв (42), Гакман (50), Столяр (56), Орловський (72)

Вилучення: Лазаренко (85)