Коваленко про матч з «Ужгородом»: «Програли фізично і психологічно»

Головний тренер «жовто-чорних» Євген Коваленко у коментарі клубній пресслужбі підбив підсумки матчу «Ужгород» – «Буковина» (3:2):

«У перші 30 хвилин хлопці виконали те, що ми від них вимагали, навіть, можна сказати, весь перший тайм. Перекрили найсильніших футболістів «Ужгорода», забили м’яч, мали моменти, домінували у першій половині гри. Сподівались, що буде позитивний результат. Але у другому таймі два-три футболісти вже попросили заміну. Сивка був травмований і вже не міг грати, Калайтан теж уже не міг продовжувати гру.

Граємо одним складом, ротації мало і не вистачає лави запасних. Ті хлопці, які вийшли на заміну, не підсилили гру, хіба певною мірою один з них. Не було повноцінних замін і ми пропустили гол через свої помилки. Потім суперники подавали кроси, домінували – до 65 хвилини ми ще тримались.

Фізично програли, і мабуть, психологія зіграла головну роль. Тому що вели в рахунку, відносно виходило все. Але не до кінця дотримувались наших постулатів, тобто того, що ми робимо у тренувальному процесі. Якби вірили до кінця, я думаю, що все було б добре. Але це футбол, тому треба бути до таких моментів готовими. Психологія грає величезну роль. Ми почали краще грати, коли нам забили два м’ячі – вільніше, без відповідальності, забили другий гол в кінці. Це психологія, над цим треба працювати. У нас дуже багато молодих хлопців, будемо розмовляти з ними і зробимо висновки після цієї гри», – сказав Євген Коваленко.