Коваленко про перемогу над ФК «Оболонь-2»: «Очки просто так не даються»

Головний тренер «Буковини» Євген Коваленко у коментарі клубній пресслужбі підбив підсумки дебютного матчу на чолі «жовто-чорних», в якому чернівецький клуб на виїзді переміг «Оболонь-2» (0:1):

«Був спокійний за хлопців, тому що вони були налаштовані на цей матч. Поки поле дозволяло нам грати у першому таймі, ми грали у свою гру. Коли воно у другому таймі стало гіршим, почались проблеми. Тому що було важко виходити нам з оборони, замінили двох нападників – почали нас пресингувати. Нам було важко, тому що ми тренувалися на штучному полі практично весь час, а останні два дні взагалі тренувались у залі через погану погоду. Але все одно хлопці виконали всю установку на гру, грали в футбол. Я навіть вже сам іноді, чесно кажучи, говорив їм переходити на довгі передачі, але вони все одно намагалися взяти м’яч під контроль.

Вийшли два абсолютно різні тайми. Після перерви почали грати не в свою гру, не підбирали м’яч, було багато верхової боротьби – це не наш був футбол. Нам було важко, тому що два високорослі центральні захисники грали з нашим нападником і нам було складно чіплятися за м’ячі.

Через обставини, які не залежали від нас, були змушені перед грою внести зміни у захисній ланці. Але я впевнений у всіх наших футболістах. Зокрема, і в Емре – він юний хлопець, так, дуже емоційний, але у нього є величезне бажання і якості хорошого футболіста. Є фізичні якості, працюємо й над технічними якостями – він все виконує.

Загалом був непоганий малюнок гри. Місцями були цікаві моменти, місцями ми недопрацювали. Велике дякую нашим центральним захисникам і всій лінії оборони, опорним, та всій команді. Тому що всі чіплялись, боролись, очки просто так не даються, було важко. Але ми витримали і мали багато моментів, які просто не реалізували», – сказав Євген Коваленко.