Перемогли на футбольному полі – переможуть і на полі бою!

У понеділок, 31 жовтня, «Буковина» зіграла дружній матч проти команди одного з підрозділів Національної гвардії України. У цьому поєдинку у складі «жовто-чорних» на поле вийшли гравці, які не грали з «Карпатами», або зіграли менше тайму, а також представники керівництва, тренерського та адміністративного штабу чернівецького клубу.

Після першого тайму рахунок був 4:1 на користь «Буковини», але у другій половині зустрічі команда Національної гвардії України змогла переломити хід поєдинку. «Жовто-чорні» більшу частину другого тайму провели у меншості (з поля було вилучено за дві жовті картки Олександра Жумигу). Супернику після перерви вдалося не тільки зрівняти рахунок, а й забити переможний м’яч незадовго до фінального свистка. У підсумку в дружному матчі перемогу здобула команда одного з підрозділів Національної гвардії України з рахунком 5:4.

Щиро дякуємо команді НГУ за гру і незабутні емоції. Слава Україні!