П’ять тез про матч «Буковина» – «Агробізнес» (2:0)

18 серпня «Буковина» у матчі другого попереднього етапу VBET Кубка України перемогла «Агробізнес» (Волочиськ) із рахунком 2:0. П'ять головних думок про цю зустріч:

1. Кубкові матчі тим і цікаві, що в них може статися все, що завгодно. Фаворити протистояння не завжди перемагають андердогів. «Буковина» сьогодні це яскраво підтвердила.

2. Головний тренер «Агробізнесу», імовірно, дещо недооцінив чернівчан, давши шанс резервістам. Проте і футболісти, які підсилили команду по перерві, кардинально хід гри не змінили. Водночас гравці «Буковини» показали високий рівень самовіддачі – вони просто більше хотіли перемогти, ніж гості.

3. «Буковина» зіграла два різні тайми. Перший – багато браку, більшість часу в захисті, відсутність моментів. Другий – агресія у відборі, швидкість в ухваленні рішень, стрімкі атаки. А доля матчу могла бути вирішена ще в основний час – арбітр не зарахував гол Сивки у спірному епізоді з офсайдом.

4. Фарт, якого «Буковині» не вистачало у перших матчах сезону, сьогодні був на боці чернівчан. «Агробізнес» марнував нагоду за нагодою у першому таймі, а в другому – ще й перекладина зіграла за «жовто-чорних». У овертаймі психологічну перевагу мали чернівчани – допомогли відбитий Пономаренком пенальті та рідні трибуни.

5. Наступний кубковий поєдинок «Буковина» зіграє 31 серпня. Наступний суперник чернівчан у турнірі визначиться жеребкуванням вже у четвер, 19 серпня.

Протокольні дані:

«Буковина»: Пономаренко, Дмитрієв, Николишин, Орловський, Гакман (К), Клочан, Елла (Столяр, 84), Волинець (Рябий А., 94), Сивка (Рябий Д., 115), Палагнюк, Салбак (Орнат, 84).

Запасні: Фіяло, Логінов, Лук’янченко, Нижник, Беслюбняк.

Головний тренер: Євген Коваленко.

«Агробізнес»: Задерейко, Слотюк, Карась, Думанюк (Вербний, 46), Семенець (Синиця, 46), Ємаєв (Курило, 72), Когут, Нагорний, Груша (К), Гудзінський (Петров, 81), Семенюк (Романюк, 72).

Запасні: Артим, Юхимович.

Головний тренер: Олександр Чижевський.

Голи: Палагнюк (99), Орнат (119).

Нереалізований пенальті: Вербний (64).

Попередження: Сивка (63), Орнат (90+1), тренер Кисилиця (100) – Ємаєв (60), Курило (116), Романюк (120).