Степан Маковійчук: «Нічию з «Епіцентром» заносимо собі в актив»

Перенесений матч 10 туру Другої ліги «Епіцентр» (Дунаївці) – «Буковина» (Чернівці) (2:2) прокоментував головний тренер «жовто-чорних» Степан Маковійчук:

«Ми очікували, що Дунаївці грають у такий футбол – б’ють вперед на Івашка, як у другому таймі вони грали. У першому таймі ми перекрили суперника, вони нічого не могли зробити, тому і результат був 2:0 на нашу користь. А у другому таймі «підсіли», зламався Артем Рябий, замінили його, інший не увійшов у гру, були корективи, і вийшло два різних тайми. Нам не вистачало сил і тому ми трохи «підсіли». Хоча я думаю, що об’єктивно можна в актив занести цю нічию для нас. Так, вели із рахунком 2:0, але були об’єктивні проблеми в тому, що ми доїхали в день гри. Звичайно, проїхати 300 км і витримати усі 90 хвилин матчу ми не могли. Тому так і сталося», – сказав Степан Іванович.