Степан Маковійчук про матч із «Черніговом» (2:2): «Ця нічия – як поразка»

Післяматчевий коментар головного тренера «Буковини» Степана Маковійчука про гру із «Черніговом»:

«По-перше, хочу вибачитись перед тими вболівальниками, які були перед телевізорами, дивились трансляцію. Реально, переможна наша гра, у суперників були фактично тільки три переходи на нашу половину поля, але, на жаль, ми зіграли внічию. Ця нічия для нас – як поразка. Нам вдома потрібно тільки перемагати. Так, вболівальників не було, але все одно ми грали для них. У нас виходив контроль м’яча, було у нас багато моментів, знову реалізація підвела. Будемо над цим працювати. За рахунку 2:1 після першого тайму, у перерві говорили хлопцям, щоб вони не розслаблялися, щоб була концентрація. Але, на жаль, ми зіграли внічию, яка для нас, як поразка.

У другому таймі команда-суперник сіла і просто пробити стіну – проблема. Крім того, у нас були травми – на передматчевому тренуванні капітан Тарас Сивка отримав травму, а також травмувався центральний захисник Матвєєнко. Це також вплинуло на наш результат.

Ми зі свого боку зробимо висновки, поговоримо з хлопцями, зараз уже в роздягальні переговорили. Я думаю, вони зрозуміли, вони повинні «горіти» тим, щоб перемогти, на класі ми не можемо переграти команду. Хоча суперник слабший був, але на класі ми не вміємо грати, нам треба завдяки бажанню перемагати. Але ми піднімаємо голову, нам треба рухатись далі, ми йдемо правильним шляхом. Поки що не вистачає лише реалізації – значить, будемо працювати над реалізацією».