ЗВІТ ПРО МАТЧ. «Карпати» (Галич) – «Буковина» (3:1)

У п’ятницю, 23 жовтня, в рамках 8 туру Другої ліги (група «А») ФСК «Буковина» у Бурштині протистояв ФК «Карпати» (Галич). У цьому матчі тренерський штаб «жовто-чорних» через проблеми зі здоров‘ям не міг розраховувати на Палагнюка, а через дискваліфікацію - на Нагорного. Ще декілька футболістів через ушкодження не були готові відіграти усі 90 хвилин. Тому на лівому фланзі оборони вимушено грав центральний захисник Раулюк.
Суперник добре підготувався до «Буковини» і з перших хвилин не давав чернівчанам контролювати м‘яча. Саме високий пресинг галичан дозволив господарям вже на 15 хвилині відкрити рахунок. Фіяло вводив м‘яча від воріт, суперник нав‘язав боротьбу і, зрештою, після перехоплення Бей забив гол.
Уже за 10 хвилин голкіпер «Буковини» був змушений вдруге виймати м‘яча із сітки воріт - влучного удару з-за меж штрафного майданчика завдав Козак.
На 36 хвилині зустрічі Степан Маковійчук провів вимушену заміну. У одному з ігрових епізодів Максим Боровець зіткнувся головою із опонентом та отримав розсічення брови. Півзахисника «Буковини» одразу повезли до найближчої лікарні, де йому надали необхідну медичну допомогу.
Замість Боровця на поле вийшов Сивка, який зайняв уже звичне місце на лівому фланзі оборони. Саме Тарас зміг забити гол «в роздягальню». Уже в компенсований до першого тайму час він головою вдало замкнув подачу із правого флангу.
Після перерви футболісти «Буковини» почали значно агресивніше грати в атаці. По-справжньому гольовий момент в середині другої 45-хвилинки не зміг реалізувати Сахнюк.
А на 65 хвилині футболісти «Карпат» забили третій гол - дубль на рахунку Бея.
Останні 20 хвилин «жовто-чорні» провели в атаках на ворота команди із Галича. Однак забити ще бодай один гол гравцям «Буковини» до фінального свистка не вдалось. Рахунок матчу - 3:1.
Склади команд:
«Буковина»: Фіяло, Гакман (Мануїла, 85), Матвєєнко, Орловський, Раулюк, Копитов (Рябий Д.), Боровець (Сивка, 36), Столяр, Рябий А. (Квасниця, 88), Страшкевич, Сахнюк.
Запасні: Чернятинський, Мосіюк
«Карпати» (Галич): Вульчин, Матушевський, Марушка, Сич, Лях, Вербний, Козак, Лебедь, Мердєєв, Бей, Верещак
Запасні: Бендер, Кримінський, Антошик, Садоха, Танчин, Сєдов, Томин.
Голи: Бей (15, 63), Козак (25) - Сивка (45+3).
Попередження: Бей - Сивка, Гакман