Перейти до основного вмісту

Камбек в Ужгороді! Дубль Палагнюка приносить вольову перемогу «Буковині»

У суботу, 4 листопада, у матчі 15-го туру Першої ліги чернівецька «Буковина» протистояла на виїзді харківському «Металісту». У поєдинку, який тривав понад чотири години, нашій команді вдалося здійснити камбек наприкінці гри та вибороти важливу виїзну перемогу завдяки дублю Василя Палагнюка!

Матч активніше розпочали підопічні Аніщенка, але буковинці досить швидко перехопили ініціативу і відкрили рахунок вже на 19-ій хвилині зустрічі. Паламарчук ідеальним діагональним пасом недалеко від штрафного суперника знайшов Фарасєєнка, який на швидкості втік від трьох захисників і завдав прицільного удару! 0:1! Тепляков майже одразу міг відновити паритет - Даніїл скористався помилкою Пеця, але переграти Пономаренка нападнику не вдалося. Зате зрівняв рахунок у матчі Євгеній Рязанцев на 30-й хвилині - півзахисник метрів з 22-х потужно пробив в дальню дев’ятку. А вже після неточного удару Габріеля Гомеса над стадіоном в Ужгороді пролунала повітряна тривога, у зв’язку із чим матч було призупинено на дві з половиною години. Після вимушеної паузи чернівчани двічі загострювали ситуацію біля воріт Фастова, але небезпечні простріли Фарасєєнка та Паламарчука не знайшли своїх адресатів.

На початку другого тайму непогано пробивав Глагола, але м’яч після удару хавбека у дотик пролетів вище воріт. А вже на 51-ій хвилині матчу господарі вийшли вперед. Ісаєнко після розрізної передачі по центру точним ударом в дотик вразив дальній кут воріт «Буковини». Відігратися підопічним Мельничука вдалося на 83 хвилині. Скотаренко у штрафному «Металіста» заробив одинадцятиметровий, який чітко реалізував Василь Палагнюк. А ще через хвилину «Буковині» вдалося неймовірне - після вертикальної передачі найспритнішим у штрафному «Металіста» виявився все той же Палагнюк, який головою у дотик переграв Фастова! 2:3! Фантастичний камбек та вольова перемога з рахунком 2:3 виводить «Буковину» на п’яте місце групи А.

«Металіст» – «Буковина» (2:3)

Голи: Рязанцев, 30, Ісаєнко, 51 – Фарасєєнко, 19, Палагнюк, 83, 84

«Металіст»: Фастов, Бусько, Маткобожик, Гомес, Дігтярь, Мораренко (Синчук, 76), Багачанський, Рязанцев (Кайдалов, 73), П.Луців, Тепляков, Ісаєнко.

Запасні: Шумілов, Абрамов, Голубка, Горенко, Горяінов, Красніков, Кобак, Віктор, В.Луців.

Головний тренер: Андрій Аніщенко

«Буковина»: Пономаренко, Д.Рябий, Пець, Новотрясов, Данилюк (Пасічник, 85), Чайковський (Прокопчук, 46), Цурупін, Глагола (Бодня, 69), Паламарчук (Скотаренко, 46), Фарасєєнко (Духота, 78), Палагнюк.

Запасні: Степаненко, Закорський, Червінський, А.Рябий..

Головний тренер: Андрій Мельничук

Попередження: Рязанцев (61), Мораренко (64) - Чайковський (15), Пець (63).

Вилучення: Прокопчук, 90+5

Наступний поєдинок «Буковина» проведе вдома в неділю, 12 листопада. Суперник – «Епіцентр» з Кам’янця-Подільського. Початок гри на стадіоні «Буковина» - о 12:30.