Перейти до основного вмісту

«Буковина» на виїзді здолала «Хуст»

У суботу, 14 жовтня, у матчі 12-го туру Першої ліги «Буковина» на виїзді протистояла футбольному клубу «Хуст». Завдяки голам Бодні і Палагнюка «жовто-чорні» не лише здобули три залікові пункти, а й піднялися на четверту сходинку у турнірній таблиці.

Уже на старті зустрічі команди обмінялися напівмоментами. Спершу Закорський надійно зіграв після несильного удару Тихненка, після чого «жовто-чорні» відповіли гострим прострілом Бодні з лівого флангу, який не вдалося замкнути Артему Рябому. Був непоганий момент також і у Палагнюка, але з його ударом з кута штрафного впорався Левченко. А далі хустяни заволоділи ініціативою та створили декілька непоганих нагод для взяття воріт. Двічі загрожував володінням гостей Приходько, також активний Тихненко декілька разів пробивав здалеку, був непоганий момент і у Пилипа, але в усіх цих епізодах надійно зіграв Закорський. Наприкінці тайму чернівчани відповіли дальнім ударом Бодні, але Левченко грамотно обрав позицію та впіймав сферу.

Другий тайм розпочався з вбивчого моменту біля воріт буковинців. Тихненко з лівого флангу штрафного потужно пробив низом, але варто віддати належне Закорському, який знову врятував. Гості відповіли небезпечним розіграшом кутового - Палагнюк з близької відстані пробив по центру, але Левченко уже на самій лінії зафіксував м’яч в руках. А вже на 68 хвилині гри «жовто-чорні» відкрили рахунок - Бодня відмінним ударом здалеку змусив капітулювати голкіпера «Хуста». 0:1!

Підопічні Андрія Мельничука продовжували створювати небезпеку біля воріт господарів, і така активність конвертувалась у ще один забитий м’яч. Фарасєєнко на швидкості прорвався правим флангом і віддав передачу у воротарський на Палагнюка, який у дотик відправив сферу у пусті ворота - 0:2!

Після другого взяття воріт чернівчани продовжили контролювати гру, але незадовго до фінального свистка хустянам вдалося скоротити відставання у рахунку - Вадим Мердєєв реалізував одинадцятиметровий. У підсумку «жовто-чорні» здобули важливу гостьову перемогу, яка дозволила чернівецькій команді піднятися на четверту сходинку у турнірній таблиці групи А.

«Хуст» - «Буковина» (1:2)

Голи: Мердеев (90, пен) - Бодня (68), Палагнюк (74)

«Хуст»: Левченко, В.Мердєєв, Іванов, Скиба, Павлич, Вагін, Шевчук, М.Пилип, Приходько, Борисенко, Тихненко.

Запасні: Рябенко, М.Мердєєв, Колчин, Диянчук, Баник, Вадовський, Р.Пилип, Василинець, Станкович.

Головний тренер: Володимир Циткін

«Буковина»: Закорський, Д.Рябий, Новотрясов, Пець, Данилюк, Чайковський, Цурупін, Бодня, Фарасєєнко, А.Рябий, Палагнюк.

Запасні: Степаненко, Власенко, Духота, Пасічник, Прокопчук, Скотаренко, Червінський, Штифанович.

Головний тренер: Андрій Мельничук

Наступний матч «Буковина» зіграє з «Прикарпаттям» на виїзді в Івано-Франківську у неділю, 22 жовтня. Початок зустрічі – о 14:00.