Перейти до основного вмісту

Андрій Мельничук: «На жаль, не здобули позитивний результат, але у нас все попереду»

Після поєдинку «Буковина» - «Карпати», який завершився з рахунком 0:1, з журналістами поспілкувався головний тренер чернівецької команди Андрій Мельничук.

«Насамперед хочу подякувати нашим Збройним Силам, які обороняють всіх нас та забезпечують нам можливість грати в футбол. Також хочу привітати Чернівці з Днем міста. Не вдалося зробити подарунок, але впевнений, що надалі ми потішимо чернівчан хорошими результатами та впевненою грою. У першому таймі гра була рівна. Були моменти як у нас, так і у «Карпат». У перерві вони зробили заміни, які кардинально змінили ігровий малюнок у другій половині матчу. Ми також випустили свіжих гравців, які мали додати агресивності попереду, але нам не вдалося переламати хід гри. На жаль, не здобули позитивний результат, але у нас все попереду. Футболісти виконали установку на гру. Подякував своїм підопічним за самовіддачу в цьому матчі», - сказав головний тренер «Буковини» Андрій Мельничук.