Перейти до основного вмісту

Валерій Кривенцов: «Було два різних тайми»

Головний тренер «Буковини» Валерiй Кривенцов прокоментував виїзний матч «жовто-чорних» з тернопільською «Нивою», який завершився з нічийним рахунком 1:1.

«У Тернополі всім командам грати дуже важко, адже «Нива» - міцна команда, яку у рідних стінах дуже добре підтримують місцеві вболівальники. Що стосується гри, то сьогодні знову, на жаль, було два різних тайми. Перший тайм у виконанні «Буковини» видався цікавим: було багато моментів, багато правильних дій на полі. А ось другий тайм… Звісно, гравці «Ниви» після того, як пропустили гол, великими силами бігли вперед. І у нас були чудові нагоди, щоб забити другий гол у ворота суперника та зняти всі питання стосовно переможця у цьому матчі, але ми цього зробити не змогли. Натомість допустили помилку, яка призвела до взяття наших воріт – і «Нива» зрівняла рахунок».