Перейти до основного вмісту

Владислав Хамелюк: «Не вистачило агресії та впевненості в атаці, щоб здобути позитивний результат»

Півзахисник «Буковини» Владислав Хамелюк – про домашній матч з «Діназом», в якому «жовто-чорні» зазнали поразки з рахунком 0:1.

«З самого початку матчу ми не потрапили в ритм гри. Почали підлаштовуватися під гру суперника, хоча нам все ж таки потрібно було грати трішки вище, щоб не давати їм багато вільного простору. «Діназ» - хороша команда, грати проти них було дійсно важко. У порівнянні з матчем першого кола гра «Діназу» не надто змінилися, це «Буковина» сьогодні зіграла не на максимум своїх можливостей. Нам не вдалося продемонструвати в повній мірі свої сильні якості, тому і результат невтішний. Наша команда сильна, коли володіє м’ячем і грає першим номером. Сьогодні ми менше атакували, а у першому таймі гра суперника взагалі змусила нас сісти глибше в оборону, тому і загроз біля наших володінь було більше на початку зустрічі. У другому таймі гра була зовсім іншою, ми перехопили ініціативу, але не вистачило агресії та впевненості в атаці, щоб здобути позитивний результат».