Перейти до основного вмісту

Максим Лопирьонок: «Після перерви могли не лише зрівняти рахунок, а й виграти»

Післяматчевий коментар капiтана чернівецької «Буковини» Максима Лопирьонка після невдалого за результатом (0:1) домашнього поєдинку проти «Діназу».

«Тяжко зараз щось говорити. Нам всім потрiбно зібратися разом і подумати, що в нас було неправильного в грі, зробити необхідні висновки і рухатися далі. У чемпіонаті ми маємо попереду ще 4 матчі. У них нам необхідно потішити своїх уболівальників.

Чому сьогодні вийшли такі різні тайми? Жвавий початок матчу з боку суперника не те, що б став для нас сюрпризом, просто нам взагалі не вдався перший тайм. У другому стали більше «накривати» суперників, більше самі почали працювати з м'ячем. Нам просто необхідно було знайти свої моменти, щоб забити. Виходячи з того, як розвивалася гра після перерви, ми навіть могли її виграти».