Перейти до основного вмісту

Заключний підготовчий збір «Буковина» розпочала з перемоги над «Звягелем»

Ігрову програму заключного закарпатського збору «Буковина» розпочала поєдинком із лідером Другої ліги ФК «Звягель». «Жовто-чорні» збільшили свою переможну серію в поточному підготовчому періодi до 7 матчів, обігравши свого суперника з рахунком 3:0.

Матч пройшов під акомпанемент несильного дощу і в першій його половині загалом мав рівний характер. Приблизна рівність суперників у перші сорок п'ять хвилин була і за кількістю гольових моментів. Першими відкрити рахунок могли «жовто-чорні». На 15-й хвилині Василь Палагнюк головою закинув м'яч у штрафний майданчик «Звягеля», проте Данило Гончарук не зміг переграти голкіпера суперників Яшкова. Через три хвилини схожий епізод виник уже бiля наших ворiт, але Іван Пономаренко виявився спритнішим за гравця суперників. Наприкінці тайму вдруге могла спрацювати зв'язка Палагнюк - Гончарук: Василь віддавав пас із лівого флангу до лінії штрафного суперника, проте Данило не зміг скористатися цією передачею.

У дебюті другого тайму Гончарук не реалізував вихід віч-на-віч із голкіпером «Звягеля» Коваленком. А вже в середині тайму гравці суперника завдали двох небезпечних ударів поспіль. Іван Пономаренко почергово впорався з «пострілами» зблизька Кисленка і з-за меж штрафного майданчика - Никитюка.

Після серії замін «Буковина» завдала «подвійного удару»: два її голи протягом однієї хвилини багато в чому вирішили переможний підсумок гри. В обох випадках гольові епізоди починалися із вдалого відбору м'яча на половині поля «Звягеля». Спочатку після передачі Андрія Андрейчука завершального удару завдав Віталій Фарасеєнко, згодом - Владислав Хамелюк, після того як атаку не зумів завершити Іван Будняк. Крапку в матчі поставив Ігор Солдат. Після подачі з кутового та верхової боротьби вкрай невдало зіграв Коваленко, що дозволило нашому захисниковi з кількох метрів проштовхнути м'яч у ворота.

Наприкінці поєдинку «Звягель» мав шанси розмочити рахунок, проте Данило Канєвцев, як і Іван Пономаренко, залишив свої ворота в недоторканності.

6 березня. Контрольний матч. Кам'яниця. СК «Камелот»

«Буковина» - «Звягель» (3:0)

«Буковина»: Пономаренко (Каневцев, 67), Солдат (Прокопчук, 90), Лопирьонок, Пець (Бодня, 71), Дворовенко (Д.Рябий, 90), Хамелюк (Цурупiн, 75), Чайковський (Новотрясов, 46), Книш (Шалфєєв, 67), Фарасєєнко (Духота, 90), Гончарук (Будняк, 67), Палагнюк (Андрейчук, 67).

«Звягель»: Яшков (Коваленко), Чередниченко (Лучка), Нестеров (Скидан), Гаврилюк, Морговський, Панчишин (Никитюк), Томандзото, Петрук (Андрущенко), Фесенко (Березка), Венделл (Кисленко), гравець на перегляді.

Голи: Фарасєєнко, 72 (1:0), Хамелюк, 73 (2:0), Солдат, 3:0 (85).