Перейти до основного вмісту

«Буковина» у 2-му турi групи «Вибування» мовою чисел та фактiв

Перемога «Буковини» над ФК «Чернігів-ШВСМ» (4:0) у рамках 2-го туру чемпіонату України серед команд Першої ліги (група «Вибування») стала для «жовто-чорних» 20-ю великою в лізі, яка була здобута у рідних стінах. Водночас наша команда, за даними пресслужби ПФЛ, стала автором 1500-ї (!) розгромної перемоги за всю історію Першої ліги.

Свій перший дубль у Першій лізі оформив форвард «жовто-чорних» Андрій Андрейчук. При цьому другий гол Андрія, забитий ним на 80-й хвилині, став 500-м голом поточного чемпіонату. Крім того, автогол чернігівця Кирила Кривобороденка на 9-й хвилині поєдинку, після чого рахунок у матчі «Буковини» та «Чернігова-ШВСМ» було відкрито, став найшвидшим серед усіх 12-ти автоголiв поточної першостi.