За результатами другого місяця весни жюрі пресслужби ПФЛ визначило найкращого тренера VBET Першої ліги за підсумками календарних матчів у квітні 2026 року.
Перед поєдинком 29-го туру «Буковина» - «Чорноморець» престижну нагороду отримав головний тренер «жовто-чорних» Сергій Шищенко! Під його керівництвом наша команда не тільки здобула максимальний результат у квітневих матчах чемпіонату, а й оформила путівку до УПЛ, а згодом – і чемпіонство у VBET Першій лізі!
Стабільність – ознака класу: для Сергія Юрійовича це вже загалом четверта відзнака у поточному сезоні!
Це визнання - чергове підтвердження якісної роботи тренерського штабу та злагодженості всієї команди. Бажаємо Сергію Юрійовичу та його підопічним не зупинятися на досягнутому та продовжувати дарувати Чернівцям яскраві перемоги вже в Українській Прем’єр-лізі!