Перейти до основного вмісту

Олександр Рябоконь: «Нам поки не вистачає тієї стабільності, яку має «Буковина»

Олександр Рябоконь: «Нам поки не вистачає тієї стабільності, яку має «Буковина»

Головний тренер «Лівого берега» Олександр Рябоконь підбив підсумки центрального матчу 22-го туру VBET Першої ліги проти «Буковини», у якому його команда зазнала виїзної поразки з рахунком 1:2. 

- Олександре Дмитровичу, сьогодні вашій команді не вдалося зачепитися за очки у центральному матчі туру проти беззаперечного лідера чемпіонату. Яким буде ваш експрес-аналіз  цього поєдинку? 

- Бойова гра з обопільними шансами на перемогу. Супернику трішки більше пощастило.

- Чи стало для вас несподіванкою, що «Буковина» зіграла за схемою 5-3-2 із двома нападниками? Наскільки це вплинуло на ваш першопочатковий план на гру та загалом на перебіг поєдинку? 

- Основна проблема не в зміні тактичної схеми. Не так важливо, як розставлені гравці - важливо, як вони діють у різних фазах гри.

- Чого саме не вистачило вашій команді, щоб здобути очки у цьому матчі?

- Десь менше пощастило. І вітер піднявся (посміхається), і, знаєте, причин завжди можна знайти багато. Були рикошети, автогол - і в першому, і в другому випадку. Плюс варто віддати належне «Буковині» - це потужна команда, яка демонструє хороший футбол. Недарма вона виграє всі свої матчі. Нам поки що не вистачає такої стабільності.