У поєдинку 28-го туру VBET Першої ліги між ФК «ЮКСА» та чернівецькою «Буковиною» фланговий захисник «жовто-чорних» Петро Стасюк зазнав важкої травми, через яку вже не зможе допомогти нашій команді у поточному сезоні.
Інцидент стався на 24-й хвилині зустрічі. В одному з ігрових епізодів півзахисник «хрестоносців» Ювхимець жорстко зіткнувся у боротьбі з капітаном чернівчан, після чого Петро ще й невдало приземлився на газон. Футболіст одразу відчув сильний біль і не зміг продовжити гру, залишивши поле на ношах у супроводі медичного персоналу.
Після обстеження медична служба клубу встановила діагноз - перелом лівої ключиці зі зміщенням. Травма такого характеру потребує обов’язкового хірургічного втручання із встановленням спеціальної пластини. Операція буде проведена у неділю, 17 травня, в одній із клінік Києва. За попередніми прогнозами лікарів, орієнтовний термін відновлення футболіста становитиме від 2 до 4 місяців.
Бажаємо Петру успішної операції, якнайшвидшого одужання та повернення на футбольне поле ще сильнішим уже в Українській Прем’єр-лізі!