Голкіпер Герман Пеньков та ФК «Буковина» досягли згоди про продовження співпраці ще на один рік. Строк дії нової угоди між 32-річним футболістом та чернівецьким клубом розрахований до 30 червня 2027 року.
Герман Пеньков став гравцем «Буковини» у червні 2025-го. У чемпіонському для чернівчан сезоні голкіпер провів 18 матчів, у восьми з яких йому вдалося залишити свої володіння «сухими». За підсумками тріумфальної кампанії 2025/26 Германа було визнано найкращим воротарем сезону у складі «жовто-чорних».
Вітаємо Германа Пенькова з підписанням нового контракту та бажаємо демонструвати таку ж надійну гру у воротах «Буковини» вже у наступному сезоні! Віримо, що досвід, холоднокровність та майстерність Германа і надалі допомагатимуть нашій команді досягати найвищих цілей!